Hakkımızda

Tümü kendi koleksiyonumuz olan yüzlerce ürünümüzle e-ticaret sektöründe, neler yapabiliriz düşüncesiyle yıllar önce çıktığımız bu yolda; ürün kalitemizle edindiğimiz güven, satış öncesi ve sonrası verdiğimiz kaliteli hizmet ve en üst sırada müşteri memnuniyetine olan inancımızla bugün geldiğimiz noktada ülkemizin önde gelen platformlarında gerek 7/24, gerekse kampanyalı alışveriş siteleri ile  yaptığımız işbirlikleri bizi cesaretlendiriyor. 

Bu cesaretimizle, bizi hiç yalnız bırakmayan memnun müşterilerimizle ve geçen yıllardan aldığımız deneyimlerle sürekli yenilik ve çeşitlilik hedeflerimizle daha uzun yıllar birlikte olmayı diliyor ve hedefliyoruz.

Ülkemizde rekabetin oldukça çetin olduğu bu önemli sektörde, her geçen gün büyüyen bir aile olarak, sürekli gelişerek yolumuza devam etme inancımızı bize verdiğiniz destekten alıyoruz.

İster günlük tarzınızı yansıtmak, ister en şık gece kıyafetinizi tamamlamak için her anınıza eşlik edecek ürünleri ramsgumus.com'da bulabilirsiniz.

İade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan ramsgumus.com’da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir, üye olarak modayı ve en güncel trendleri yakından takip edebilirsiniz.

Sizlerle birlikte her geçen gün büyüyen kocaman bir aile olduk. Bu destek ve beraberlik için “Rams Gümüş Ailesi’ne” minnettarız.